Our product range includes a wide range of square led path light, round led path light and dl425sq led path light.
₹ 377 / Piece Get Latest Price
| Brightness | 250 Lumens |
| Material | Aluminum |
| Lighting Color | Cool White |
| Body Material | Chrome |
| Voltage | 240 V |
| IP Rating | IP66 |
| Model No | DL525 |
| Certification | BIS |
| Wattage | 3W |
| Country of Origin | Made in India |
| Brand | Divine |
| Shape | Square |
₹ 351 / Piece Get Latest Price
| Voltage | 230 V |
| IP Rating | IP55 |
| Model No | DL425RO |
| Wattage | 3W |
| Country of Origin | Made in India |
| Brand | Divine |
| Power Source | Electric |
₹ 351 / Piece Get Latest Price
| Lighting Color | Cool White |
| Wattage | 3W |
| Body Material | Chrome |
| Voltage | 210 V |
| IP Rating | IP55 |
| Model No | DL425SQ |
| Country of Origin | Made in India |
| Brand | Divine |
Nilesh Sachdev (CEO)
Divine Lights (A Brand Of Nnc Electric India Private Limited)
Shop No-1,2,3 598 Shivaji Road Dhanavant Plaza
Pune - 411002, Maharashtra, India